WiślakMyślenice napisał(a):

Pytałem wcześniej i nie uzyskałem odpowiedzi- słyszałem, że w ten piątek o godz. 11 z okazji jakiegoś jubileuszu DH Stara Cegielnia w Myślenicach gra Dalin z Wisłą (podobno Orzeł charytatywnie z pejsami ;P)
Moje pytania:
1- czy mecz będzie otwarty dla kibiców Wisły?
2- planujecie zjawić się na meczu w konkretną liczbę dopingujących osób?
3- o której zbiórka na trybunach?
|
no i jest taki mecz... tyle, że oldboje.reszta chyba jasna.
