Wyświetl pojedynczy post
pawulon-82
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18315
Stary 20.09.2010, 17:01
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Pytałem wcześniej i nie uzyskałem odpowiedzi- słyszałem, że w ten piątek o godz. 11 z okazji jakiegoś jubileuszu DH Stara Cegielnia w Myślenicach gra Dalin z Wisłą (podobno Orzeł charytatywnie z pejsami ;P)

Moje pytania:

1- czy mecz będzie otwarty dla kibiców Wisły?
2- planujecie zjawić się na meczu w konkretną liczbę dopingujących osób?
3- o której zbiórka na trybunach?
no i jest taki mecz... tyle, że oldboje.reszta chyba jasna.
Odpowiedz cytując