tofik napisał(a):

|
Trener powinien umyć ręce od tych cienkich transferów, za które nie odpowiadał. Posadzić ten cały zaciąg leszczy na ławie i niech sobie Basałaj robi z nimi porządek.
|
Później może i tak, ale gdyby to zrobił teraz, to nie miałby kim grać.
Maaskant łudzi się, że w zimie dostanie parę baniek na transfery. Ciekawe, że nikt go jeszcze w klubie nie uświadomił co do rzeczywistości...