Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7275
Stary 20.09.2010, 16:32
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Bardzo słusznie. Podobnie powinni zrobić Ci biedni, słabi psychicznie piłkarze wchodzący na forum. Dla niektórych najlepiej byłoby w ogóle tu nie wchodzić - bo jeszcze jakiś nie-kibic Wisły przypomni sobie, ile taki Łobo strzelił goli, zaliczył asyst i postanowi wyrazić swój podziw dla tych porażających ( serio ) statystyk.
I później jak mu przyjdzie strzelić na bramkę, to zrobi to - jak zawsze...
Co innego obrażać i upokarzać, co jest niezgodne z polskim prawem - przypominam chociażby o art. 23 i 24 KC - a co innego oceniać. Nikt nie ma prawa psychicznie znęcać się nad Pawełkiem, lżąc go z trybuny za bramką.

Ma natomiast prawo do kulturalnych żartów i rzetelnej krytyki.

Na miejscu niektórych użytkowników wstydziłbym się pisać, że Boguski jest "....ą", bo nosi długie włosy. Pisać tak, albo co gorsza - myśleć, to świadectwo przynależności do mentalnych pariasów i plebsu. Czekam aż ktoś wklei listę piłkarzy, którzy myją się czymś innym niż szare mydło w kostce i nazwie ich panienkami, albo zażąda wyrzucenia z klubu.

Pewnie chodzi o to, by Boguski zaczął grać twardszą piłkę, bardziej siłową - a sam zmężniał i nabrał tężyzny. Nie lepiej byłoby wysłać go na siłownię i wspólne ćwiczenia z piłką z Sobolem i Wilkiem, zamiast do fryzjera?
Odpowiedz cytując