Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 20.09.2010, 16:26
Pawel.Busko napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli oddadzą do użytku cały stadion to MOIM ZDANIEM cena na G powinna zostać tj 20 zł. Na młyn zrobił bym 22 zł. Czemu tak? 20 zł do kasy klubu a 2 zł na konto UW/WG. Jakie korzyści? Ci którzy chcą dopingować Wisłę bez problemu dadzą 2 zł więcej. 2 zł na szczytne cel. Tzw lansery i reszta będzie wolała obejrzeć mecz w spokoju na sektorze G. Najtańszej trybunie. Problem tylko, że nie wiem gdzie będzie klatka i jak wielki będzie bufor. Wie ktoś?
Sektor gości będzie mieścił się na trybunie G.
Odpowiedz cytując