Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1296
Stary 20.09.2010, 16:24
AYALA napisał(a):Wyświetl post
troche czasu trzeba dac Chavezovi na aklimatyzacje, 2 miesiące to troche mało.Aczkolwiek wolałbym aby Maaskant wprowadzał młodego wychowanka Czekaja do pierwszej jedenastki.
Biorąc pod uwagę, że sezon trwa sześć miesięcy, a Chaveza mamy tylko na jeden sezon, to dwa miesiące na aklimatyzację to chyba troszkę za dużo. Nie sądzisz?
Odpowiedz cytując