AYALA napisał(a):

|
troche czasu trzeba dac Chavezovi na aklimatyzacje, 2 miesiące to troche mało.Aczkolwiek wolałbym aby Maaskant wprowadzał młodego wychowanka Czekaja do pierwszej jedenastki.
|
Biorąc pod uwagę, że sezon trwa sześć miesięcy, a Chaveza mamy tylko na jeden sezon, to dwa miesiące na aklimatyzację to chyba troszkę za dużo. Nie sądzisz?