Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3186
Stary 20.09.2010, 14:36
Skoro stac Waltera na transfery to i stac go na oplacanie siedzacego na lawce i nie wazne czy na stadionie czy w parku Macieja "czujemy niedosyt" Iwanskiego.

PS: Po meczu pojechalem po bandzie ale coz, zlosc i % wziely gore

Przepraszam ze nazwalem zawodnika Wisly Krakow "Gruba swinia", od dzisiaj bede na niego mowil "Pączek z Wisly"


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując