Skoro stac Waltera na transfery to i stac go na oplacanie siedzacego na lawce i nie wazne czy na stadionie czy w parku Macieja "czujemy niedosyt" Iwanskiego.
PS: Po meczu pojechalem po bandzie ale coz, zlosc i % wziely gore
Przepraszam ze nazwalem zawodnika Wisly Krakow "Gruba swinia", od dzisiaj bede na niego mowil "Pączek z Wisly"
