|
Powiedzmy sobie szczerze , dzień wcześniej analizowałem to i tamto ,ale na tej liście było kilku zawodników co wyszły im dwa lub jedno dobre spotkanie na 6 . To jest żal , dlatego szukamy zawodników z zagranicy , bo w tej lidze to prawie każdy kto debiutuje zalicza niezły występ, a potem dostosowuje się do marnego poziomu . Kiedyś pisałem , że jak Wisła będzie strzelać 2 bramki w meczu to będzie maks i jak na razie się to sprawdza i mam nadzieję , że przestaną pudłować.
|