Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35483
Stary 20.09.2010, 10:32
Uważam, że nie powinniśmy już w tej rundzie podpisywać żadnych transferów z łapanki. Doprowadzi to do obciążenia budżetu i zablokowania miejsca. Chyba, że zawodnik będzie realnym i pewnym wzmocnieniem, a nie tylko ewentualnym uzupełnieniem. Lepiej w zimie kupić 2 - 3 naprawdę dobrych zawodników, niż zawalać się wątpliwym szrotem. Teraz trzeba zacisnąć zęby i nie dopuścić do zbyt dużej różnicy punktowej z czołówką. A na wiosnę atak na pozycję lidera.
Choć sam Maaskant w taki scenariusz nie wierzy...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując