Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35480
Stary 20.09.2010, 09:27
a dodaj jeszcze ilość dośrodkowań

jest źle, ale w ubiegłym sezonie nie było nawet nadziei na poprawę gry, a że reszta grała równie fatalnie, tylko dzięki temu przez ostatnie dwa sezony Wisła był w czołówce
Odpowiedz cytując