Lysy napisał(a):

Dawno się tak nie ubawiłem. Przez cały mecz z koroną stworzyliśmy tyle sytuacji , co kot napłakał. Tylko dobrej formie Brożka możemy zawdzięczać to , że mecz nie skończył się 0:2!
|
Sytuacje Brożka były stuprocentowe i nie zawdzięczamy ich geniuszowi Pawła lecz dobremu rozegraniu akcji. Do tego sytuacja Bukhariego, Boguskiego i strzały Maćka. To naprawdę sporo mając na uwadze to że 3 tygodnie temu nie potrafiliśmy wymienić 5 podań. Nie wspominając o tym co było w poprzednim sezonie gdzie wszystko było oparte na stałych fragmentach gry i na chaotycznie grającym Małeckim.
Trenera Maaskant buduje praktycznie wszystko od zera. Defensywę ofensywe... tutaj nie było niczego przed jego przyjściem. Dzięki niemu mam nadzieje na to, że ten sezon jeszcze nie jest stracony.