|
No nie wiem - jak dla mnie bramkarz po to ma 16m na interwencję rękoma żeby z tego korzystał - szczególnie przy górnych piłkach na 5-8 m gdzie siłą rzeczy ma większy zasięg a wiec przewagę i wtedy gdy środkowi obrońcy są niepewni a tak jest u nas. Jovanić ma wyjatkową awersję do gry na przedpolu i po prostu widać że tam się niepewnie czuje.
|