Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1288
Stary 20.09.2010, 01:28
Cleber zagrał porządny mecz z Koroną.Ostatni gol - generalnie współwina kilku.Problemem jest to że dawniej to wszystko chodziło jak w zegarku, każdy wiedział co miał robić, była asekuracja.Teraz mamy chaos, Cleber nie ma zaufania do partnerów, słusznie zresztą i kombinuje , do tego latka lecą.

Zauważcie ile nam goli wbili ze wrzutek.Karabach x 2 , Ruch,Bytom,Jaga,Korona = 6 na 11 - to jest masakra.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 20.09.2010 o godz. 01:30.
Odpowiedz cytując