Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dziadek44
Junior Member
Od: 08.2010
Offline
#
35477
19.09.2010, 23:31
w pierwszej sytuacji sie zgodze, powinien wyjsc do tej pilki, ale przy drugim golu nie mialbym do niego pretensji, imo nie mial szans dosiegnac pilki
dziadek44
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dziadek44
Znajdź inne posty napisane przez dziadek44