Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35476
Stary 19.09.2010, 23:17
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Wrzuć filmiki z goli dla Karabachu i powiedz mi przy którym miał wyjść
To nie jest tak że widzę coś czego nie widać, bo faktycznie 'na dziś', to on nie prezentuje się dobrze.Tyle że jak dla mnie, zdecydowanie za wcześnie na ostateczne sądy.Każdy ma inną psyche i niektórzy potrzebują trochę luzu i czasu, by zaprezentować to co potrafią.Stres potrafi zabić a jeszcze częściej sprawić że decyzje które się podejmuje, nie są tymi dobrymi.

Dajmy mu trochę czasu - wiem że w tym sezonie go nie mamy ale jeśli ma bronić Pawełek, który mam nadzieje odchodzi w zimie i jak na razie 'Pawełek 2', to niech broni Jovanic
http://www.youtube.com/watch?v=sBIyI...eature=related
sytuacja przed pierwszą bramką (strzal w słupek), pierwsza bramka, przy drugiej aż sią prosi żeby piąstkował. W kazdej sytuacji stoi na 2 metrze. Na palcach jednej ręki można policzyć ze wszystkich jego meczy interwencje poza 5 metrem
Odpowiedz cytując