RAFi89 napisał(a):

|
Ja już pisałem że to jest nasza liga, ogrywa się Wisłę czy Legię a później przegrywa się w Bytomiu czy Gdyni.
|
To samo można powiedzieć o każdej innej lidze, no może angielska jest bardziej przewidywalna, tam pomiędzy czołówką a dołem jest przepaść jak u nas pomiędzy Ekstraklasą a II ligą.