Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3162
Stary 19.09.2010, 21:51
RAFi89 napisał(a):Wyświetl post
Ja już pisałem że to jest nasza liga, ogrywa się Wisłę czy Legię a później przegrywa się w Bytomiu czy Gdyni.
To samo można powiedzieć o każdej innej lidze, no może angielska jest bardziej przewidywalna, tam pomiędzy czołówką a dołem jest przepaść jak u nas pomiędzy Ekstraklasą a II ligą.
Odpowiedz cytując