Coz, troche sie pobawilem z jednym zdjeciem, wg mnie tak na koniec powinna wygladac trybuna wschodnia
Jesli chodzi o beton przed skyboxami i pietrami, nakleilbym (tak jak na Legii) badz pomalowal na czerwony, w tym przed skyboxami dlabym Białe Gwiazdy powyzej kazdego znaku. Jesli chodzi o telebim, to na srodku do ogladania, a po bokach loga druzyn i wynik