Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15521
Stary 19.09.2010, 21:24
Coz, troche sie pobawilem z jednym zdjeciem, wg mnie tak na koniec powinna wygladac trybuna wschodnia



Jesli chodzi o beton przed skyboxami i pietrami, nakleilbym (tak jak na Legii) badz pomalowal na czerwony, w tym przed skyboxami dlabym Białe Gwiazdy powyzej kazdego znaku. Jesli chodzi o telebim, to na srodku do ogladania, a po bokach loga druzyn i wynik
Odpowiedz cytując