|
na ps3 jak dla mnie Fifa 11 to fifa 10 po tuningu (w f11 coraz wiekszy zakres ruchu piłkarza)
a pes 11 to fifa 10 przerobiona na pesa
do tego oprawa graficzna pesa prze beznadziejna.
zawsze zawsze grałem w pro, dla mnie wersja 2006 byla kocurem na długie lata, a teraz fifa 10 , i pewno fifa 11
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|