Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3119
Stary 19.09.2010, 18:07
Jaja ten sezon. Z jednej strony stawka nam nie ucieka, ale z drugiej....Cholernie żal punktów straconych, szczegolnie z Jagą i Koroną, bo moglibyśmy być liderem. Ale co się odwlecze ...
Odpowiedz cytując