Marcin(L) napisał(a):

Już nie raz się sprawdziło, może sprawdzi się i teraz...
Motywacja negatywna naprawdę może odnieść skutek
|
ostatnio takie sytuacje miały miejsce w Górniku Zabrze , za Kasperczaka . Jak się to skończyło , dobrze wiemy .
Motywacja negatywna prędzej przyniesie skutki odwrotne do założonych , bo piłkarze Legi z czym jak z czym , ale z presja nie potrafią sobie radzic , tak samo jak ich wielki trener . Jeszcze 2 porażki i Skorża poleci , nie zdziwie sie nawet jeśli wróci Urban...
Nie życzę Legii spadku , bo są drużyny słabsze , gorzej zorganizowane , mniej wypłacalne w lidze i to dla nich nie powinno byc miejsca . Legia wkońcu wyjdzie z kryzysu i typuje 5-8 miejsce na koniec sezonu . Obiektywnie rzecz biorąc . To że aspiracje włodarzy , trenerów , piłkarzy są inne - wszyscy wiedzą , jednak nie tak buduje sie klub piłkarski jak to chcą zrobic w stolicy .