Wyświetl pojedynczy post
momo
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1274
Stary 19.09.2010, 15:31
Nie tyle chodzi o naukę abecadła ile o poprawę niedoskonałości poszczególnych zawodników, np. nauczyć celnych dośrodkowań Małeckiego, czy jeszcze niedawno wychować środkowego obrońce przy takich graczach jak Głowacki, Cleber, Marcelo. Co do oceny trenera to trzeba przyznać że jest postęp w porównaniu do meczów pod wodzą Kasperczka, czy Kulawika. Z tego wynika ten optymizm. A co do oceny trenera to na rzetelną trzeba poczekać do końca sezonu.
Odpowiedz cytując