|
Teraz ja dorzucę swoje 3 grosze. Z zewnątrz bardziej mi się podoba stadion Cracovii niż nasz betonowy kloc, ale da się to poprawić, trzeba tylko coś zrobić z tym brutalnym betonem. Byłem na G więc nic nowego nie powiem o widoku i estetyce tego sektora/trybuny bo większość z Was tam już była, zresztą sam też nie byłem tam po raz pierwszy. Wewnątrz razi niezamaskowana wentylacja, naprawdę brzydko to wygląda, zwłaszcza, że tyle kasy kosztowała ta trybuna. Mogli też trochę posprzątać klatki schodowe, zwłaszcza w miejscach gdzie się już wchodzi na trybunę, warstwa kurzu centymetrowa.
Nagłośnienie kapitalne, akustyka również. Cóż mogę jeszcze napisać? Jak jest hasło wszyscy na czerwono to wszyscy, zwłaszcza na G, gdzie jak wiadomo jest młyn. Tak trudno kupić czerwoną zwykłą nawet koszulkę za te 30 zł i założyć na bluzę czy coś?
|