crazykaro napisał(a):

|
Stąd że trybuna VIP ma inne stopnice, które tak długo wylewali na pietrze trybuny zachodniej gdzię będą inne fotele. Tyle razy było mówione o tym w kontekście wzoru na zachodniej. Jeśli nie to ja nie wiem co tam będzie?
|
Prasa?
A co do mojej rzekomej niekonsekwencji - byłem naprawdę na kilku poważnych stadionach i nigdy nie spotkałem się ze złym widokiem z górnego poziomu trybun. Tego po prostu nie da się schrzanić.