Wyświetl pojedynczy post
MCDave
Звезда изнад свега
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Z baru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15504
Stary 19.09.2010, 14:17
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Stąd że trybuna VIP ma inne stopnice, które tak długo wylewali na pietrze trybuny zachodniej gdzię będą inne fotele. Tyle razy było mówione o tym w kontekście wzoru na zachodniej. Jeśli nie to ja nie wiem co tam będzie?
Prasa?

A co do mojej rzekomej niekonsekwencji - byłem naprawdę na kilku poważnych stadionach i nigdy nie spotkałem się ze złym widokiem z górnego poziomu trybun. Tego po prostu nie da się schrzanić.
После пада устајем. Никад не одустајем. Јачи постајем. До краја остајем.
Odpowiedz cytując