bbbnba napisał(a):

Zaskakujacy Mistrz Polski byl w '93 
Na szczescie tamta epoka minela i o sukcesie decyduja regularnie zbierane punkty,dlatego zaskoczonym moze byc ktos, kto przed sezonem kupi skarb kibica, a nastepnie obudzi sie w ostatniej kolejce ligowej przecierajac oczy ze zdumienia, ze Jaga (czy kto tam inny), a nie Wisla czy Legia, prowadzi w tabeli. Przypominaja mi sie teksty sprzed pol roku, "Lech zdobyl Mistrzostwo z powodu slabosci Legii i Wisly". No k*rwa, niemozliwe! Powiem wiecej, zdobyl je, bo nie tylko Wisla i Legia, ale i 13 pozostalych druzyn bylo slabszych 
Mam krotki apel do glosicieli tych madrosci. Panowie, marnujecie sie na forum, najwyzszy czas zapuscic gnoja pod nosem i nic tylko pisac felietony o pilce. Przeciez sam Jurek E. nie wyrobi sie z plodzeniem glupio-madrych tekstow
|
Wez czlowieku sie nie kompromituj i sprawdz jakie ekipy w ostatnim 10-leciu zdobywaly MP i miejsce na podium, a potem pisz swoje "madrosci". Przed sezonem(jak co roku) faworytem byla Wisla, Legia i Lech...kluby z najwiekszymi budzetami i najszerszymi kadrami, ktore co roku(Poznaniacy dolaczyli oczywiscie w miare niedawno) walcza o najwyzsze cele w Polsce. W tym sensie tytul dla Korony czy Jagielloni, to z calym szacunkiem, bedzie sensacja. Ale coz, takich mamy "profesjonalistow" na najwyzszych stanowiskach w najlepszych klubach w kraju.
Co do tytulu z zeszlego roku, to nasi pilkarze go poprostu nie chcieli, bo jak mozna wytlumaczyc nie ogranie 2 NAJGORSZYCH(Odra i Cracovia) zespolow w lidze
