Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15502
Stary 19.09.2010, 13:57
Póki co można bytak zrobić że sektory a 50 zł są wyłącznie siedzące i będzie spokój. Zazwyczaj siedzą ci co mają na tyle kasy aby nabyć bilet na te sektory. A jesli ktoś chce sobie siedzieć na innnym sektorze to niech bierze miejsca w pierwszych rzędach
Odpowiedz cytując