|
Póki co można bytak zrobić że sektory a 50 zł są wyłącznie siedzące i będzie spokój. Zazwyczaj siedzą ci co mają na tyle kasy aby nabyć bilet na te sektory. A jesli ktoś chce sobie siedzieć na innnym sektorze to niech bierze miejsca w pierwszych rzędach
|