Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18292
Stary 19.09.2010, 13:51
*TS* napisał(a):Wyświetl post
Mam możliwość zmiany telefonu co polecacie zastanawiam sie w tej chwili nad Sony Ericsson Vivaz lub Nokia 5800 Xpressmusic... nie znam sie na komórkach i nie wiem co teraz dobre i która firma robi lepsze wiec jak sie orientuje ktoś to byłbym wdzięczny za propozycje.
Zależy do czego Ci ten telefon jest potrzebny. Do rozmów, pisania sms, słuchania muzyki, robienia zdjęć, przeglądania internetu?

Ja miałem już SE, Nokie, Samsunga, LG i jak dla mnie zdecydowanie Nokia wygrywa ten pojedynek. Teraz mam nokie 6303 classic i na wakacjach wytrzymywała ponad 10 dni, teraz do 7 dni, a telefon mam już niecały rok. Bardzo polecam, najlepszy telefon jaki miałem do tej pory.
Odpowiedz cytując