Cytat:
|
Gdyby przysunąć blisko do trybuny, to z góry i ze skyboksów nie byłoby widać całego boiska. A to dlatego, że u nas trybuna górna została maksymalnie przysunięta - zauważ, że jej dół zachodzi na trybunę dolną. Zwykle takiego rozwiązania się nie stosuje. Nie ma tak na Legii, o której wspominasz i zdaje się w Gdańsku także.
|
Kwestia nachylenia trybun. Trzeba byłoby po prostu zaprojektować bardziej strome trybuny. Chociaż jakby trybuny były 7-8m bliżej boiska, to projekt wyglądałby zupełnie inaczej.