|
Stąd że trybuna VIP ma inne stopnice, które tak długo wylewali na pietrze trybuny zachodniej gdzię będą inne fotele. Tyle razy było mówione o tym w kontekście wzoru na zachodniej. Jeśli nie to ja nie wiem co tam będzie?
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 19.09.2010 o godz. 13:45.
|