crazykaro napisał(a):

|
Pomijając kwestie skyboxów swoją wypowiedzią sugerujesz że gdyby przysunąć boisko do trybuny widok byłby gorszy.
|
Gdyby przysunąć blisko do trybuny, to z góry i ze skyboksów nie byłoby widać całego boiska. A to dlatego, że u nas trybuna górna została maksymalnie przysunięta - zauważ, że jej dół zachodzi na trybunę dolną. Zwykle takiego rozwiązania się nie stosuje. Nie ma tak na Legii, o której wspominasz i zdaje się w Gdańsku także.
crazykaro napisał(a):

|
Trybuna VIP na nowym stadionie będzie na pietrze trybuny głównej tak wiec póki co nie można pisać że jest coś źle póki jest tymczasowe
|
Nie wiem skąd takie informacje.