Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15498
Stary 19.09.2010, 13:24
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Pomijając kwestie skyboxów swoją wypowiedzią sugerujesz że gdyby przysunąć boisko do trybuny widok byłby gorszy.
Gdyby przysunąć blisko do trybuny, to z góry i ze skyboksów nie byłoby widać całego boiska. A to dlatego, że u nas trybuna górna została maksymalnie przysunięta - zauważ, że jej dół zachodzi na trybunę dolną. Zwykle takiego rozwiązania się nie stosuje. Nie ma tak na Legii, o której wspominasz i zdaje się w Gdańsku także.

crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Trybuna VIP na nowym stadionie będzie na pietrze trybuny głównej tak wiec póki co nie można pisać że jest coś źle póki jest tymczasowe
Nie wiem skąd takie informacje.
Odpowiedz cytując