Popieram krakusa 76. Niech więcej osób wyznaje taką filozofię jak gooro33 to będziemy mieć po 10 tysięcy widzów na meczu. Koło mnie w piątek miejsce miało trzech panów kolo 50 - 60 lat. I wierzcie, że mieli szaliki, dopingowali, śpiewali, ale najnormalniej w świecie w pewnym mmomencie chcieli usiąść, bo nogi nie takie same co u 20 latka, ale nie dało się, bo zamiast boiska widzieli czyjeś plecy.
Obniżka biletów? 12 tysięcy razy 10 zł to 120 tysięcy. Faktycznie, to jedyne 120 tysięcy mniej. Cóż to jest gooro33? Dwie zapiekanki
