blanco napisał(a):

Baala, Twoja wizja jest zbyt optymistyczna. Na pewno nie zdobędziemy 12 pkt w 4 meczach ze Śląskiem, Lechią, Legią i Zagłębiem, tutaj na pewno będzie w najlepszym wypadku 1 remis.
Poznań i Bełchatów - zgadzam się, 1 pkt
No i na koniec te wyjazdy , wg mnie raz przegramy i zremisujemy co daję taką liczbę punktów:
10+10+1+7= 28 pkt
sezon 09/10 - byłoby piąte miejsce
sezon 08/09 - byłoby szóste miejsce
sezon 07/08 - byłoby szóste miejsce
sezon 06/07 - byłoby czwarte miejsce
sezon 05/06 - byłoby trzecie miejsce
Czyli w ciągu tych pięciu lat 28 pkt daje średnią 4,8 czyli piąte miejsce
|
Jego wizja nie jest zbyt optymistyczna. Z kim chcesz stracić punkty u siebie? Z Legią, która nic nie gra? Z Zagłębiem, które bez Micańskiego nic nie znaczy? Z Lechią, która ledwo wygrała z Cracovią? Czy ze Śląskiem, z którego zaraz wyleci Taraś, bo wyniki są tak słabe w porównaniu do potencjału? (Nota bene, uważam, że taki Maaskant by się Śląskowi przydał). Więc 12 pktów.
Wyjazdy do Poznania i Bełchatowa. Okej, jak dla mnie 1 pkt to pesymistyczne rozwiązanie. Stawiam, że 2 pkty wpadną.
Nie zapominaj, że my mamy progres i ciągle rozwija się nasz poziom, co można bardzo łatwo zaobserwować oglądając kolejne mecze.