Mam możliwość zmiany telefonu co polecacie

zastanawiam sie w tej chwili nad Sony Ericsson Vivaz lub Nokia 5800 Xpressmusic... nie znam sie na komórkach i nie wiem co teraz dobre i która firma robi lepsze

wiec jak sie orientuje ktoś to byłbym wdzięczny za propozycje.