krakus76 napisał(a):

|
gooro33. Na następnym meczu będzie o kilka tys. osób mniej.W tym przynajmniej ten 1 tys. którzy przyszli usiąść na krzesełku na które kupili bilet. Teraz dostosują się do twoich zaleceń i zasiądą ale w domu. Gwarantuje to Tobie i innym fanatykom. Frekwencję poprawią jedynie zgody jeśli przyjadą w większej ilości.
|
Gwarantuje Ci ze wystarczy obnizka cen biletow o 10pln nie wliczajac w nia trybuny ''G''.
Klub tak duzo na tym nie straci. Przyjdzie wiecej mlodych, ktorzy pozniej pofatyguja sie rowniez na Bytom, Arke czy PP w przeciwienstwie do tych ktorzy wg Ciebie juz na stadionie sie nie pojawia bo nie mogli spokojnie siedziec...