Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15496
Stary 19.09.2010, 13:05
krakus76 napisał(a):Wyświetl post
gooro33. Na następnym meczu będzie o kilka tys. osób mniej.W tym przynajmniej ten 1 tys. którzy przyszli usiąść na krzesełku na które kupili bilet. Teraz dostosują się do twoich zaleceń i zasiądą ale w domu. Gwarantuje to Tobie i innym fanatykom. Frekwencję poprawią jedynie zgody jeśli przyjadą w większej ilości.
Gwarantuje Ci ze wystarczy obnizka cen biletow o 10pln nie wliczajac w nia trybuny ''G''.
Klub tak duzo na tym nie straci. Przyjdzie wiecej mlodych, ktorzy pozniej pofatyguja sie rowniez na Bytom, Arke czy PP w przeciwienstwie do tych ktorzy wg Ciebie juz na stadionie sie nie pojawia bo nie mogli spokojnie siedziec...
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!


Odpowiedz cytując