|
Właśnie oprócz tego widziałby Dudu w Wiśle ponadto Ukah z Widzewa to też solidny stoper jednak wolałbym, aby przyszedł ktoś z Holandii, tak samo na pozycje rozgrywającego. Poprzedni sezon udany miał Cetnarski, ale w obecnym sezonie nie mieści się często w składzie Bełchatowian więc raczej odpada.
|