Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7678
Stary 19.09.2010, 13:03
Właśnie oprócz tego widziałby Dudu w Wiśle ponadto Ukah z Widzewa to też solidny stoper jednak wolałbym, aby przyszedł ktoś z Holandii, tak samo na pozycje rozgrywającego. Poprzedni sezon udany miał Cetnarski, ale w obecnym sezonie nie mieści się często w składzie Bełchatowian więc raczej odpada.
Odpowiedz cytując