Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1266
Stary 19.09.2010, 13:03
Baala, Twoja wizja jest zbyt optymistyczna. Na pewno nie zdobędziemy 12 pkt w 4 meczach ze Śląskiem, Lechią, Legią i Zagłębiem, tutaj na pewno będzie w najlepszym wypadku 1 remis.
Poznań i Bełchatów - zgadzam się, 1 pkt
No i na koniec te wyjazdy , wg mnie raz przegramy i zremisujemy co daję taką liczbę punktów:
10+10+1+7= 28 pkt

sezon 09/10 - byłoby piąte miejsce
sezon 08/09 - byłoby szóste miejsce
sezon 07/08 - byłoby szóste miejsce
sezon 06/07 - byłoby czwarte miejsce
sezon 05/06 - byłoby trzecie miejsce

Czyli w ciągu tych pięciu lat 28 pkt daje średnią 4,8 czyli piąte miejsce
Ostatnio edytowane przez blanco : 19.09.2010 o godz. 13:05.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując