Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1260
Stary 19.09.2010, 12:12
Ale popatrzmy tez na taka sytuacje.

Tacy trenerzy jak Maaskant,Ulatowski czy Skoraza obejmujac zespol ,dostali tak jakby golych pilkarzy z ktorych dopiero tzreba ten zespol zrobic.
Oni wszyscy nie przyszli do zespolow gdzie kazdy z pikarzy zna kazdego na wylot i nawet nie musza sie zastanawiac co maja grac na boisku (przyklad Szymek-Zuraw-Franek)

I okazuje sie ze Ulatowski czy Skorza nie potrafia w tych 6 kolejkach stworzyc nawet zalezka tego zespolu.
Obaj dostali duzo nowych pilkjarzy,szczegolnie Skorza i niestety to pokazuje ze nie jest on na tyle wybitnym specjalista jak niektorzy mysla lub mysleli ,w tym ja.
Skorza nie ma wizji albo nowi pilkarze nie wiedza jaka ma wizje ich trener.
Taka sama sytuacja jest w Cracovii gdzie zespol po kazdym meczu zaczyna sie calkowicie dolowac i zalamywac a Ulatowski nie ma najmniejszego pomyslu co zrobic tym zespolem.

A dlatego nazwiazuej do tych dwoch trenerow ze trener Maaskant tak samo dostaje zespol ktory dopiero trezba zbudowac bo sa tutaj zawodnicy pojedynczi z ktoprych trzeba stworzyc grupe i kolekwtyw.
I to zdecydowanie wychodzi mu lepiej niz wyzej opisanym trenerom ktorzy tak naprawde mieli caly okres na przygotowanie zespolu co juz im dawalo ogrona przewage na Robertem.
Juz podzcas meczu z Jaga bylo widac odmienna gre i reke trenera ktory caly czas szuka optymalnych ustawien i optymalnych zawodnikow na kazda pozycje.
Myslalem ze podczas meczu z Korona ogladne ta samo Wisle,wydaje mi sie ze byla ona slabsza ale to moze tylko moje doswiadczenie.
Cos sie zaczelo dziac bo nysle ze jakbysmy staneli tak jak na poczatku sezonu to z Jaga bysmy polegli duzo wyzej a i z Korona bysmy nie poszaleli a naprawde nieduzo nam braklo do zwycieswta,braklo nam chyba tej checi jaka byla w Bialymstoku.
Podswumowujac trenet Maaskant ma papier na to by cos tu zwojowac i mysle ze mu sie to uda.
A trenerzy o ktorych pisalem na poczatku rozstana sie najpewniej ze swoimi klubamo z powodu brakow mozliwosci albo umiejetnosci budowy zespolu od zera, latwo sie przychodzi gdy jest zespol zbudowany (Ulatowski -Belchatow.Skorza-Wisla),ale jak przychodzi do budowy juz wyglada to duzo gorzej.
Robert jest trenerem dzieki ktoremu mzoemy cos osoagnac jeszcze w ty sezonie aczkolwiek bardzo latwe to nie bedzie ...
Odpowiedz cytując