|
Tym bardziej, że jasne jest gdzie się siedzi, a gdzie stoi. Chcesz stać to idź do młyna. Jedyna nadzieja, że jak będzie 33 tys stadion to te problemy znikną w momencie kiedy będą sektory dla bogatych pikników, dla rodzin etc. Każdy kibic jest ważny, ten siedzący piknik, być może wrzuci do puszki 50 dych na oprawę, albo kupi co roku koszulkę za 230. Nie ma kibicow gorszych i lepszych, będziemy mieć tak duży stadion i mamy tylu kibicow, że będzie i wystarczająco dużo dopingujacych fanatyków i cała masa pikników, którzy zasilą budżet klubu. .
|