Wyświetl pojedynczy post
_Vodka
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Krakow, East Side Massif

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15488
Stary 19.09.2010, 10:13
Jot napisał(a):Wyświetl post
Tak tak, zrobmy od razu druga Anglie, siedzenie na wyznaczonych krzeselkach, jacys smieszni stewardzi, pozniej z dupy wzieci psiarscy pacholkowie ladnie nazywani spottersi, jak wstaniesz pod wplywem emocji to cie zawina, szluga nie zapalisz bo komus sie nie podoba.
To nie teatr tylko stadion i tak ma zostac.
A jak sie nie podoba ze ktos stoi to zwroc mu ladnie uwage a nie placz na forum (to samo sie tyczy tych co stoja w przejsciach). Moze to nie kozactwo, ale chec dopingowania druzyny ? nie pomyslales o tym? wiele ludzi, ktorzy tak robil mozei chcieli dopingowac, bo nie dostali biletow na mlyn.
Ja jakos nie mam problemow z docieraniem do ludzi na stadionie, ladnie trzeba poprosic i masz wszystko
Czy trudne do zrozumienia jest to, że 80% ludzi stało - bo ktoś stał na samym początku w 1szym rzędzie, a to wymuszało powstanie 2go rzędu itp itd. Jakbym miał zwracać uwagę każdemu to oglądnięcie meczu stałoby się niemożliwe - i dlatego na najdroższych miejscach powinno się pilnować porządku. W piątekj było naprawdę dużo rodzin z dziećmi. Dzieci nic nie widziały a ich matki nie mogły sobie usiąść. Ci ludzie prawdopodobnie nie zasilą kasy klubu w kwocie 160zl na mecz bo grupa kibiców wychodzi z założenia że stanie okazuje większy fanatyzm. Nie mów mi, że stanie w przejściu to chęć dopingowania drużyny bo każda osoba która tam stała miała założoną rękę na rękę i 90 minut siedziałą cicho - więc co za różnica czy stoi czy siedzi ?

Stadion to stadion, piękna sentencja która realizowana wg twojej filozofii zapewni nam ok 7000 nawierniejszych kibiców na mecz - inni kibice się nie liczą bo to jest stadion tu sie k**** stoi.

Odpowiedz cytując