|
Nie orientue sie ktoś ile przed egzaminem trzeba sie zgłośić żeby go przesunąć na później np. na wtorek ? mam egzamin 27.09 a ustalając termin zapomniałem że 26 gra Wisła w Bełchatowie. (Kat A)
Ostatnio edytowane przez WislakWiDoK : 19.09.2010 o godz. 09:40.
|