AS82 napisał(a):

|
Mało to realne, ale jeśli by do tego doszło to proponuje po ekshumacji ,zwłoki Kaczyńskiego i jego żony (co tez jest mało realne) nie chować znów na Wawelu
|
Wiemy, wiemy że proponujesz. Tylko co Ty masz do gadania? Tu decyduje Dziwisz tak jak konserwator zabytków na Krakowskim Przedmieściu.

Możesz protestować ale nie dziw sie ze ktoś nazwie Cie oszołomem, komuchotalibem, sekciarzem inspirowanym przez guru cudaka itp.