Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1251
Stary 19.09.2010, 08:33
Czy aby na pewno dyskusja dotyczy Patryka M ?

Świetnego napastnika „zamknąłem oczy i strzeliłem”. Tego co „nie podam Cikoszowi, bo go nie lubię”. A jak, źle zagram to stanę i opierniczę kogoś w pobliżu. Najlepiej Słowaka albo Czecha, zrozumieją a nie odpyskują.
Patryk bardziej przydatny od Maćka ?
Proponuje obejrzeć bramki z tego sezonu.
Patryk ambitny ? Proponuje obejrzeć mecze pod kątem, co robi PM po stracie piłki, a co „nieużyteczny” Maciek, Sobol, Cikosz, czy nawet młody Wilk. Robienie wiatru to nie wszystko.

Szanuje bardzo Patryka za przywiązanie do barw etc. Choć weryfikacją tego będzie pierwsza poważna oferta transferowa dla niego.
Piłkarz zaczyna się od głowy. A piłka nożna to gra zespołowa. Im szybciej Patryk to zrozumie tym lepiej dla niego, Wisły i kibiców. Życzę mu, żeby stało się to jak najszybciej, bo życzę mu jak najlepiej.
Odpowiedz cytując