Lysy napisał(a):

Dawno się tak nie ubawiłem. Przez cały mecz z koroną stworzyliśmy tyle sytuacji , co kot napłakał. Tylko dobrej formie Brożka możemy zawdzięczać to , że mecz nie skończył się 0:2!
|
Bez sensu takie gadanie równie dobrze można było napisać, że gdyby nie instynkt Niedzielana to Korona nie wywiozła by punktów z r22, ale czemu to służy? Mieliśmy sporo sytuacji w tym meczu w pierwszej połowie z 5 i w drugiej z 3.