Adasss napisał(a):

A teraz z zupełnie innej beczki 
Pytanie do osób siedzących w temacie: czy takie dość rytmiczne podskakiwanie po bramkach jakie miało miejsce wczoraj jest bezpieczne? Na dole górnej części E czuć było dość wyraźnie coś co bym określił jako lekkie kołysanie. Czy takie sprawy są uwzględniane przy projektowaniu?
|
Generalnie trybuny wznoszone konstruowane są z pewną rezerwą na takie właśnie okazje co nie zmienia faktu, że masowe podskakiwanie na takich trybunach generalnie nie jest wskazane i odpowiedzialność wykonawcy w tym wypadku jest ograniczona.