Wyświetl pojedynczy post
Donson
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15487
Stary 19.09.2010, 07:32
Adasss napisał(a):Wyświetl post
A teraz z zupełnie innej beczki
Pytanie do osób siedzących w temacie: czy takie dość rytmiczne podskakiwanie po bramkach jakie miało miejsce wczoraj jest bezpieczne? Na dole górnej części E czuć było dość wyraźnie coś co bym określił jako lekkie kołysanie. Czy takie sprawy są uwzględniane przy projektowaniu?
Generalnie trybuny wznoszone konstruowane są z pewną rezerwą na takie właśnie okazje co nie zmienia faktu, że masowe podskakiwanie na takich trybunach generalnie nie jest wskazane i odpowiedzialność wykonawcy w tym wypadku jest ograniczona.
JESTEM LAMUSEM
Odpowiedz cytując