Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3077
Stary 19.09.2010, 07:18
Może i Lech będzie rozochocony po remisie w Turynie, ale równie dobrze w październiku mogą oddychać rękawami. Mogą być zmotywowani, ale pojadą do Anglii i dajmy na to dostaną tam 5 bramek w plecy wtedy ta magia może się popsuć. Rudvens odkąd jest w Lechu tak na prawdę zagrał jeden dobry mecz właśnie z Juventusem. Ma potencjał, ale uważam, że jeszcze za wcześnie, aby robić z niego boga naszej ligi. Co do ich ławki to zgadzam się z flamengistą. Tsimbamba nie jest jakiś rewelacyjny i można powiedzieć, że to taka poznańska wersja Chinyamy, która jednak gra bardziej drużynowo. Kiełb to na razie Solidny rezerwowy. My wymiane w linii defensywnej, a ich to dopiero czeka chodź pewnie nas nie pobiją i nie wyprzedadzą w 1 okienku wszystkich podstawowych.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując