Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1250
Stary 19.09.2010, 02:03
Eustachy napisał(a):Wyświetl post
Widze, ze Ty naprawde lubisz gdybac
Nie chodzi mi tu o gdybanie - wiesz dobrze jaką burze mózgu ma każdy trener podczas meczu - Te zmiany co były ostatnio nie wypaliły ale tak jak pisałem - walić zmiany - problemem jest obrona, nie Mały i tu jest największy dziś problem.
Odpowiedz cytując