Eustachy napisał(a):

Widze, ze Ty naprawde lubisz gdybac
|
Nie chodzi mi tu o gdybanie - wiesz dobrze jaką burze mózgu ma każdy trener podczas meczu - Te zmiany co były ostatnio nie wypaliły ale tak jak pisałem - walić zmiany - problemem jest obrona, nie Mały i tu jest największy dziś problem.