Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3070
Stary 18.09.2010, 23:57
Tez jestem zdania, ze gra w grupie LE tylko pomoze Lechowi. Mecze beda zastepowac treningi...potem 2-3 dni regeneracji(bez specjalnych obciazen) i nastepne spotkanie. Kazdy pilkarz woli grac, niz trenowac .
Odpowiedz cytując