Belzebub napisał(a):

|
PS.Bez sensu ze sedzia konczy taka walke, skoro Esh nie bastowal, i dziwne ze w momencie gdy widac golym okiem ze Pudzian uderza coraz slabiej..Jakby wrocili do stójki to gruby by go obil(wiem wiem jakby babcia miala...)
|
Eeee, a jak gruby by wstał?