Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3069
Stary 18.09.2010, 23:54
1q2 napisał(a):Wyświetl post
A widzisz, spójrz na to co było 2 lata temu - jak grali w LE to w lidze grali konkretnie i po rundzie odskoczyli nam na 5-7?(nie pamiętam) punktów.Na wiosnę dostali od Udine i od razu spuchli mimo iż grali raz w tygodniu.
Przy dosyć słabym poziomie ligi takie mecze jak z Juve nakręcają.
To raz.
A dwa - aktualny Lech w porównaniu z ówczesnym dysponuje solidną ławką rezerwowych. W Turynie nie grali Buric, Bosacki, Gancarczyk, Bandrowski czy Kiełb, a i tak Zieliński miał z czego wybierać bez konieczności sięgania po tuzy pokroju Możdżenia. Wilk, Tshibamba, Wichniarek - dobre nazwiska jak na zmienników...
Odpowiedz cytując