Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#739
Stary 18.09.2010, 23:44
Myślałem że Pudzian vs Najman to była kwintesencja obory .. Jak widać nie jestem nieomylny... Czekam kto będzie następny - hmmm może Muhamand Ali?

ps. Równie dobrze mogli mu martwą krowę wystawić
Ostatnio edytowane przez rafkur : 18.09.2010 o godz. 23:49.
Odpowiedz cytując