|
Myślałem że Pudzian vs Najman to była kwintesencja obory .. Jak widać nie jestem nieomylny... Czekam kto będzie następny - hmmm może Muhamand Ali?
ps. Równie dobrze mogli mu martwą krowę wystawić
Ostatnio edytowane przez rafkur : 18.09.2010 o godz. 23:49.
|