Karherop napisał(a):

|
Lech nie odskoczy , z prostej przyczyny . jeden mecz w LE kosztuje ich tyle co 3 mecze w lidze polskiej . Chyba że zaczną przekładać mecze do Sylwestra to wytrzymają tempo...
|
A widzisz, spójrz na to co było 2 lata temu - jak grali w LE to w lidze grali konkretnie i po rundzie odskoczyli nam na 5-7?(nie pamiętam) punktów.Na wiosnę dostali od Udine i od razu spuchli mimo iż grali raz w tygodniu.
Przy dosyć słabym poziomie ligi takie mecze jak z Juve nakręcają.