Wyświetl pojedynczy post
Abstrakcja
Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15476
Stary 18.09.2010, 23:05
MCDave napisał(a):Wyświetl post
Następny minimalista...

Co do tej widoczności zauważyłem pewną prawidłowość - o fenomenalnej widoczności piszą jedynie osoby siedzące na górnej trybunie E. Sorry Winnetou, ale żadnym osiągnięciem nie jest prawidłowe wybudowanie górnej trybuny stadionu, tak żeby było widać dobrze murawę. Pewnie że fajnie, pewnie że super wrażenie ale nie przeginajmy że to jakieś mega osiągnięcie.

I druga sprawa - fakt że piszą o tym tylko osoby z góry sporo mówi o tym, jaka widoczność (do dupy) jest z sektorów dolnych, nie mówiąc już o skyboksach, gdzie tym razem pierwszy rząd był jeszcze bardziej opustoszały niż na meczu z Australią.

Zlatan - na trybunie VIP w środku dolnego poziomu E.
Byłeś widziałeś jak widać na dolnej cz. trybuny, widziałeś jak widać ze skyboxów. Przypuszczam, że nie więc morda w kubeł i niech wypowie się ktoś kto tam był. Nie lubię takich ludzi, którzy nie widzieli a wypowiadają się... Takim ludziom nie dogodzisz...

A propos meczu wszystko ok poza zepsutymi kołowrotami na E 23, 22, utrudniało to mocno szybkie wejście na stadion. I dorzuciłbym jeszcze stanie, nie po to płaci się 50 zł żeby stać i znosić czyjeś debilskie okrzyki o kibicowaniu. Było kilku takich debili na E 23, rzucali w ludzi paluszkami (garsciami) za to, że nie kibicują. Takich ludzi powinno się eliminować z polskich stadionów. Już podczas wejścia widziałem obrzygane klatki schodowe. Brawa dla kibiców Wisły. Widać, że szanują swój stadion.

Pod koniec pytanie: Czy na pewno polscy kibice dorośli do takich stadionów Z drużynami to inny temat(czy drużyny mamy tak dobre na takie stadiony)
Odpowiedz cytując